Περιφερειακές εκλογές: Όλοι οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων από τις Κυκλάδες

0

Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο της Σύρου οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου. Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα των υποψηφίων από τις Κυκλάδες.

ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Χατζημάρκος)

 

Άνδρου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1775
ΛΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 786

Θήρας
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2483
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 2253
ΑΡΤΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 880
ΔΑΝΙΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205
ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 115

Μήλου
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1734
ΒΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1132
ΓΚΙΟΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 434

Μυκόνου
ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3142
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 337
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 240

Νάξου
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 4032
ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 953
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 767
ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 673
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 606

Πάρου
ΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3259
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1258
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 482

Σύρου
ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2936
ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1397
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ 1057
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1041
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΦΛΩΡΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 867
ΚΑΜΠΕΛΗ – ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΕΛΠΙΣ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 552

Τήνου
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 3486
ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 418

 

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ (Γλυνός)

 

Άνδρου
ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1276
ΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 957

Θήρας
ΜΑΪΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1509
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 423
ΔΑΜΙΓΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 203
ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 94
ΔΟΪΤΣΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 92
Κέας-Κύθνου
ΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 539
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 363

Μήλου
ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1118
ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 364
ΚΑΙΣΑΡΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 222

Μυκόνου
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 391
ΠΑΥΛΙΔΗ ΟΛΓΑ (ΦΛΑΣΚΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 303
ΚΟΥΣΚΟΥΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 62

Νάξου
ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1666
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 953
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 909
ΒΕΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 773
ΓΟΥΡΖΗ ΛΗΤΩ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 330

Πάρου
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 650
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 285
ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227

Σύρου
ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1596
ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1351
ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 992
ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 962
ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 927
ΜΑΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 255

Τήνου
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ (ΡΑΦΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1020
ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 292

ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Κόκκινος)

Άνδρου
ΨΗΤΟΣ AΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316
ΓΚΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28

Θήρας
ΤΣΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 189
ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 106
ΠΙΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 70

Κέας-Κύθνου
ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281
ΓΡΑΤΣΙΑ ΕΛΛΗ του ΣΑΒΒΑ 4
Μήλου
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 266
ΖΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 93

Μυκόνου
ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 96
ΣΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63

Νάξου
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 138
ΠΑΠΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

Πάρου
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 56
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 28

Σύρου
ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 100
ΡΟΥΣΣΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 98
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 75
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54
ΜΟΥΤΣΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 46
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28

Τήνου
ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΣ 59
ΓΚΟΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Αττιτής)

 

 Άνδρου
ΓΚΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138
ΖΑΦΕΙΡΗ (ΧΑΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

Θήρας
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 175
ΔΑΜΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118

Κέας-Κύθνου
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 33

Μήλου
ΑΤΤΙΤΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
ΛΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 38

Μυκόνου
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 105
ΑΤΤΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ-ΜΙΧΑΗΛ 38

Νάξου
ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 180
ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23
ΣΑΜΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΚΕΥΟΥ 16

Πάρου
27 ) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 126
28 ) ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 81

Σύρου
ΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 125
ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 55
ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48

Τήνου
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 24

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ντουνιαδάκης)

 

Άνδρου
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗMΗΤΡΙΟΥ 85
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 76

Θήρας
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 541
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 112
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΥ ΕΚΑΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69
ΓΙΑΡΑΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68
ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

Κέας-Κύθνου
ΜΑΝΕΣΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 128
ΜΠΙΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31

Μήλου
ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΠΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 98
ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77

Μυκόνου
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 239
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22

Νάξου
ΚΟΡΡΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 412
ΜΑΡΟΥΛΗ-ΔΟΥΛΟΥΜΠΕΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 135
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΝΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 128
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 119
ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

Πάρου
ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 637
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 116
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 105

Σύρου
ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 187
ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 128
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109
ΖΙΩΓΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91

Τήνου
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 175
ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here