Ποια είναι τα δρομολόγια που ανακοινώθηκαν για την περίοδο 2018-2019

0
ακτοπλοΐα

Ποια είναι τα δρομολόγια που ανακοινώθηκαν για την περίοδο 2018-2019

Ακολουθούν στη συνέχεια τα δρομολόγια.

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑΚΗ ΓΡΑΜΜΗ
1 ΑΙΔΗΨΟΣ ΑΙΔΗΨΟΣ Ν.Ε. Α) ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ     Β) ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ – ΓΛΥΦΑ
2 ΑΙΟΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΙΙ Ν.Ε. Α) ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ    Β) ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ – ΓΛΥΦΑ
3 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Ν.Ε. Α) ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ  Β) ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ – ΓΛΥΦΑ
4 ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΝΕΣ Α.Ε.

Α)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ Β)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ Γ)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΕΥΒΟΙΑΣ Δ)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ-

ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

5 ΧΑΪΣΠΙΝΤ ΤΖΕΤ ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ  Β)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ ΕΥΒΟΙΑΣ  Γ)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-

ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ

6 ΑΚΟΥΑ ΤΖΙΟΥΕΛ ΤΖΑΜΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ  Β)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ Γ)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Δ)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ-

ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ

7 ΑΙΟΛΟΣ ΙΙ ΠΡΕΒΕΖΑ ΙV N.E. ΕΡΕΤΡΙΑ  – ΩΡΩΠΟΣ
8 ΑΝΩ ΧΩΡΑ ΙΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ Ν.Ε. ΡΙΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΚΕΡΚΥΡΑ
9 ΜΕGAJET ΣΙ ΤΖΕΤΣ ΥΨΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ Ν.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΜΥΚΟΝΟΣ
10 CHAMPION JET 1 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α)ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ 

Β)ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ    Γ)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ

11 SUPERFERRY ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ Β)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ- ΠΑΡΟΣ

-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ Γ)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-

ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ- ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΡΕΘΥΜΝΟ                                                                 

Δ)ΡΕΘΥΜΝΟ-ΘΗΡΑ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ                                                     

Ε)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ

12 SUPERFERRY II ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ  Β)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ- ΠΑΡΟΣ

-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ Γ)ΡΑΦΗΝΑ-ΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ- ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΡΕΘΥΜΝΟ   Δ)ΡΕΘΥΜΝΟ-ΘΗΡΑ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ     Ε)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ

13 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΗ Ν.Ε Α)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ    ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ 31-10-2019    Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΡΙΝΟΣ    ΑΠΟ 01-06-2019 ΕΩΣ 30-09-2019
14 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΙΛΙΑΓΚΟΣ ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ Ν.Ε Α)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ     ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ 31-10-2019    Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΡΙΝΟΣ    ΑΠΟ 01-06-2019 ΕΩΣ 30-09-2019
15 ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν.Ε Α)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ     ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ 31-10-2019    Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΡΙΝΟΣ   ΑΠΟ 01-06-2019 ΕΩΣ 30-09-2019
16 ΕΛΛΩΤΙΣ   (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) ΠΟΡΘΜΕΙΑ Β ΕΛΛΑΔΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ – ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
17 ΑΝΑΞ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
18 ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑΣΟΥ ΠΟΡΘΜΕΙΑ Β ΕΛΛΑΔΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
19 ΑΝΑΣΣΑ Μ ΝΗΣΟΣ ΘΑΣΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
20 ΑΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
21 ΠΛΑΤΥΤΕΡΑ ΘΑΣΟΥ ΝΗΣΟΣ ΘΑΣΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ
22 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) ΑΝΟΔΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
23 ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ Ν.Ε ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
24 ΝΑΝΤΗ ΝΟΣΤΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
25 ΕΛΕΝΗ ΓΑΥΛΟΣ Ι Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
26 ΚΕΡΚΥΡΑ ΝΗΣΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΝΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
28 ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΥΡΑ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
29 ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ     Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
30 ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΟΡΘ ΓΟΥΕΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ι Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ       Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
31 ΙΩΝΑΣ ΙΩΝΑΣ ΙΙ Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ      Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
32 ΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ & ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ        Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
33 ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ      Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
34 ΛΕΥΚΙΜΜΗ ΣΑΡΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. Α)ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ                                          Β)ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
35 ΗΛΙΔΑ ΙΙ ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΗΣΟΣ ΠΑΞΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΑΞΟΙ
36 ΝΗΣΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΝ ΛΑΙΝΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟ                                                         Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
37 ΖΑΚΥΝΘΟΣ Ι ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΝ ΛΑΙΝΣ 1 Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟ                                                             Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
38 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Λ ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ                                                              Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
39 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΒΟΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ                                                        Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
40 ΦΙΟΡ ΝΤΙ ΛΕΒΑΝΤΕ ΛΕΒΑΝΤΕ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ                                                           Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
41 ΜΑΡΕ ΝΤΙ ΛΕΒΑΝΤΕ ΙΟΝΙΣΣΟΣ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ                                                           Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
42 ΜΕΝΕΚΡΑΤΗΣ N.E.ΠΟΡΘΜΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΣ-ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΥ ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
43 ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΛΕΥΚΙΜΜΗ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
44 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΙΙ ΜAΚEΔΟΝΙΑ ΙV Ν.Ε. Α)ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ                                       Β)ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΚΕΡΚΥΡΑ
45 ΑΓ.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ι Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
46 ΑΙΝΟΣ ΠΟΡΘΜΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
47 ΑΓ.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΙ ΛΗΞΟΥΡΙ Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) STELLA MARE Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
49 ΒΑΣΟΣ Κ 1.ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ι Ν.Ε.                    2.ΠΟΡΘΜΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Ν.Ε. Α)ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ                                           Β)ΠΕΣΣΑΔΑ(ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ)-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
50 ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΔΑΜΟΔΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΔΑΜΟΔΟΣ Ν.Ε. Α)ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ                                             Β)ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ-ΛΗΞΟΥΡΙ
51 ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΗΣ Α.Ε ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ
52 ΑΧΑΙΟΣ ΑΧΑΙΟΣ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ    Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΙ
53 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΛΛΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ    Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ    Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ- ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ
54 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ    Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ
55 ΦΟΙΒΟΣ ΝΟΒΑ ΦΕΡΡΙΣ Ι Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ     Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ
56 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ Α.Ν.Μ.Ε.Ζ. Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ-ΜΗΛΟΣ
57 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ Α.Ν.Μ.Ε.Ζ. Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ-ΜΗΛΟΣ
58 FLYING CAT 3 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)   Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΚΛΑΔΕΣ  (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΙΟΣ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΑΜΟΡΓΟΣ (ΚΑΤΑΠΟΛΑ)-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ)
59 FLYING CAT 5 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ      (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
60 FLYING CAT 6 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ   (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)  Β)ΒΟΛΟΣ-Β.ΣΠΟΡΑΔΕΣ    (ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΛΟΝΗΣΟΣ)  Γ)ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-Β. ΣΠΟΡΑΔΕΣ (ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΛΟΝΗΣΟΣ)
61 ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧVII ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ      (ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
62 ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧVIIΙ ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ      (ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
63 ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧΧΙΧ ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ        (ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
64 ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΗ ΛΑΪΚΗ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΟΥΒΑΛΑ
65 BLUE POWER ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ
66 ΜΑSΤER JET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ
67 SEASPEED JET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΚΟΥΦ/ΣΙ-ΑΜΟΡΓΟΣ
68 PAROS JET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛ/ΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ
69 ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ ΠΙΣΩ ΓΥΑΛΙΑ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ

-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ

70 ΚΑLI P ΚΙΑΡΑ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΝΑΞΟΣ-ΚΟΥΦ/ΣΙ-ΑΜΟΡΓΟΣ
71 ANDROSJET TZAMΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 

Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΧΙΟΣ

72 SEAJET 2 ΣΙ ΤΖΕΤΣ ΣΙ ΤΖΕΤ ΙΙ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ  

 Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛ/ΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ   

Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛ/ΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΚΟΥΦ/ΣΙ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ 

Δ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛ/ΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΚΟΥΦ/ΣΙ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ

73 ΣΟΥΠΕΡΣΠΗΝΤ ΑΧΛΑ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ Β)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
74 CHAMPION JET 2 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΘΗΡΑ   

Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ     

 Γ)ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ       

 Δ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ

75 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑ ΙΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
76 ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ XIII ΕΥΒΟΪΚΟΣ IX N.E. Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ  01/11/2018 ΕΩΣ 18/04/2019    Β)ΕΡΕΤΡΙΑ-ΩΡΩΠΟΣ   19/04/2019 ΕΩΣ 31/10/2019
77 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β Ν.Ε Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ    ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 05-05-2019      Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ   ΑΠΟ 06-05-2019 ΕΩΣ 31-10-2019
78 ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν.Ε Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ      ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 05-05-2019    Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ    ΑΠΟ 06-05-2019 ΕΩΣ 31-10-2019
79 ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΟΦΙΑ Κ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΟΦΙΑ Κ Ν.Ε Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ       ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 05-05-2019     Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ     ΑΠΟ 06-05-2019 ΕΩΣ 31-10-2019
80 ΠΑΡΑΛΟΣ ΝΕΑ ΤΕΥΚΡΟΣ ΙΙ Ν.Ε Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ     ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ ΚΑΙ 05-05-2019      Β)ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΛΙΜΕΝΑΣ ΘΑΣΟΥ    ΑΠΟ 06-05-2019 ΕΩΣ 31-10-2019
81 ΩΡΙΩΝ ΙΙΙ   (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) ΩΡΙΩΝ ΙΙ N.E. Α)ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ                         01/11/2018 ΕΩΣ 13/06/2019 ΚΑΙ     16/09/2019 ΕΩΣ 31/10/2019     Β)ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ-ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ    14/06/2019 ΕΩΣ 15/09/2019
82 ΑΛΚΥΩΝ ΙΙ  (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) ΑΛΚΥΩΝ Β Ν.Ε Α)ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  ΑΠΟ 01-11-2018 ΕΩΣ 13-06-2019 ΚΑΙ   16-09-2019 ΕΩΣ 31-10-2019   Β)ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ – ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ     ΑΠΟ 14-06-2019 ΕΩΣ 15-09-2019
83 SUPERRUNER ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. A)ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ -ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ B)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ
84 AQUA SOLUTION ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
85 SUPERJET ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α)ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ 26/04/2019 ΕΩΣ 30/05/2019  Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ 01/10/2019 ΕΩΣ               Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ     31/05/2019 ΕΩΣ 30/09/2019
86 ΘΕΟΛΟΓΟΣ Π. ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ
87 ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ ΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΟΣ ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ
88 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΛΟΓΑ ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ
89 AQUA BLUE ΚΙΑΡΑ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
90 TERAJET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α)ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ     Β)ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ
91 SIFNOS JET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ
92 ΝΑΧOS JET ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ
93 IFT ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ
94 ΙΘΑΚΗ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤ ΙΟΝΙΟ Π. Ν.Ε. ΣΑΜΗ -ΙΘΑΚΗ ΣΑΜΗ-ΑΣΤΑΚΟ, ΙΘΑΚΗ-ΑΣΤΑΚΟ ΣΑΜΗ-ΛΕΥΚΑΔΑ, ΙΘΑΚΗ-ΛΕΥΚΑΔΑ
95 ΙΟΝΙΟΝ ΠΕΛΑΓΟΣ ΙΟΝΙΟ Π. Ν.Ε. ΣΑΜΗ -ΙΘΑΚΗ ΣΑΜΗ-ΑΣΤΑΚΟ, ΙΘΑΚΗ-ΑΣΤΑΚΟ ΣΑΜΗ-ΛΕΥΚΑΔΑ, ΙΘΑΚΗ-ΛΕΥΚΑΔΑ

 theseanation.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here